Usługi BHP na zlecenie

Deleguj sprawy BHP w Twojej firmie na najlepszych ekspertów – zyskaj poczucie bezpieczeństwa i pełną kontrolę nad BHP w firmie!

Ocena ryzyka zawodowego
Ocena ryzyka zawodowego
Nie każdy pracodawca ma obowiązek powoływania w firmie komórki służby bhp i zatrudniania specjalistów ds. bhp. Kto wówczas ma dokonać oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy? Jak skompletować zespół do oceny ryzyka zawodowego? Rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi przeprowadzenia oceny ryzyka zawodowego przez specjalistę ds. bhp spoza zakładu. Nasz ekspert przyjedzie do Twojej firmy i na miejscu rzetelnie przeprowadzi ocenę.
Szkolenie stacjonarne
Szkolenie stacjonarne
Dbasz o rozwój zawodowy swoich pracowników? Dostrzegasz obszary, w których chciałbyś podnieść ich kompetencje? Zamów szkolenie „szyte na miarę”. Wiemy, że każda firma jest wyjątkowa, dlatego nasi szkoleniowcy nie korzystają z gotowców – tylko dopasowują program szkolenia do potrzeb i oczekiwań osoby zamawiającej szkolenie.
Audyt BHP
Audyt BHP
Chcesz upewnić się, że Twoja firma przestrzega wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz uzyskać gwarancję, że nie grożą Ci żadne kary ze strony organów kontroli – zamów audyt BHP. Konkretny zakres audytu ustalimy indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb.
Postępowanie powypadkowe
Postępowanie powypadkowe
Nie każdy pracodawca ma jednak obowiązek tworzenia służby bezpieczeństwa i higieny pracy w swojej firmie. Wygodniej jest obowiązek ten powierzyć zewnętrznym Ekspertom. W zależności od potrzeb – nasz ekspert przeprowadzi postępowanie samodzielnie lub wejdzie w skład zespołu powypadkowego. Zadba o to, żeby wypadek został poprawnie zakwalifikowany, a dokumentacja powypadkowa była kompletna i zgodna z prawem.
Inne zlecenia
Inne zlecenia
Jeśli potrzebujesz wsparcia lub doradztwa w zakresie BHP – po prostu napisz do nas. Szerokie grono najlepszych Ekspertów, z którymi współpracujemy na co dzień, pozwala nam tworzyć kompleksowe i atrakcyjne oferty dopasowe do potrzeb indywidualnego klienta.

Dlaczego warto skorzystać

Zyskasz dostęp do nowoczesnych szkoleń e-learningowych

Alerty pozwolą Ci na pełną kontrolę procesu szkoleniowego.

Będziesz wiedzieć, jak postąpić w trudnej sytuacji, i przygotujesz się na kontrolę organów nadzoru.

Zyskasz pewność, że Twoja dokumentacja jest poprawnie prowadzona.

W każdej nagłej i kryzysowej sytuacji możesz się zwrócić do naszych specjalistów – w ciągu 72 h otrzymasz wyczerpującą odpowiedź!
wiper-pixel